Uczniowie klas I odwiedzili Bibliotekę Publiczną, by poznać zasady jej działania i zaprzyjaźnić  się ze zbiorami. Dzieci z uśmiechem i ciekawością uczestniczyły w spotkaniu.

s IMG 1015

s IMG 1006

Czytanie ma nie oceniony udziała w rozwoju osobowości, pomaga utrzymać równowagę, chroni przed negatywnymi skutkami  przeżywanych emocji, pomaga w życiu.

Dzieci z uśmiechem i ciekawością uczestniczyły w spotkaniu.

s_IMG_1060.JPG

s_IMG_1047.JPG

s IMG 1007

Uczniowie rozpoczynając naukę szkolną mają potrzebę współdziałania, są pełni chęci przynależenia do grupy i działania w jej zasięgu.

s IMG 1008

s IMG 1011

s IMG 1012

s IMG 1013

Biblioteka pełna jest cudownych, barwnych, ciekawych i niesamowitych książek dla dzieci i nawet dla dorosłych.

s IMG 1015

s IMG 1014