Szanowni Państwo, Drodzy Czytelnicy

Informujemy, że od dziś tj. 9 listopada do 28 listopada 2020 r.

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy w Witkowie wraz z Filią w Kołaczkowie
zostaje zamknięta dla Czytelników.
(podstawą jest Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 6 listopada 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii Dziennik Ustaw rok 2020 poz.1972 ).

Za  czas zamknięcia nie będą naliczane opłaty za przetrzymanie zbiorów.

Będzie możliwość wypożyczenia książek przy zachowaniu wszelkiego, rygorystycznego reżimu sanitarnego
ale WYŁĄCZNIE po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym
pod numerem (61) 47-78-162 od poniedziałku do piątku w stałych godzinach pracy biblioteki

(zgodnie z Wytycznymi Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego umożliwiającymi "wypożyczenia biblioteczne realizowane bez bezpośredniego kontaktu między pracownikiem biblioteki a wypożyczającym").

www.gov.pl/web/kultura/od-7-listopada-wchodza-w-zycie-ograniczenia-dzialalnosci-instytucji-kultury