Szanowni Państwo – Drodzy Czytelnicy

W związku z rosnącą liczbą osób zarażonych, zgodnie z rekomendacjami Biblioteki Narodowej dla funkcjonowania bibliotek w trakcie epidemii COVID-19, w trosce o bezpieczeństwo czytelników i pracowników, wracamy do bezkontaktowego udostępniania zbiorów.
Taki sposób korzystania z Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Witkowo będą obowiązywać do odwołania.

Dbając o bezpieczeństwo czytelników i obsługi zalecane jest:

1. Przed planowaną wizytą w Bibliotece prosimy czytelników o wcześniejsze:
    a) umówienie się na konkretny dzień i godzinę telefoniczni pod nr (61)47 78 162, lub przesyłając e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
    b) rezerwację książek telefonicznie, e-mail lub przez konto czytelnika (katalog on-line).

2. Podczas umówionej wizyty w Bibliotece prosimy czytelników o:
    a) odwiedziny w Bibliotece o dokładnie umówionej godzinie (w trosce o zachowanie szczególnego bezpieczeństwa),
    b) zachowanie bezpiecznych odległości,
    c) zwrot książek zapakowanych w reklamówki foliowe,
    d) zamówione egzemplarze będą przygotowane w reklamówkach foliowych na umówiony dzień i godzinę,
    e) książki oddane będą odpisane z konta czytelnika po wymaganym okresie kwarantanny.

W wyjątkowych sytuacjach prosimy o kontakt telefoniczny w godzinach pracy biblioteki w Witkowie
      pod nr: (61)47-78-162

Za utrudnienia serdecznie przepraszamy