Ostatnie spotkanie naszego Klubu Miłośniczek Książek zostawiło nas z ogromem refleksji . Rozmawiałyśmy o silnych kobietach, akuszerkach, zielarkach, żonach, matkach i babkach, przyjaciółkach. O tych, które żyły w czasach pełnych ograniczeń, często niezrozumienia, a mimo to potrafiły odnaleźć w sobie siłę, mądrość i sprawczość. Zastanawiałyśmy się nad świadomością, która przez lata była kształtowana przez społeczne normy i oczekiwania oraz jak bardzo wpływała na życie kobiet, ich marzenia, ich wybory i możliwości. I jak wiele z tej historii wciąż w nas rezonuje. To było spotkanie pełne uważności, wzruszeń i ważnych rozmów. Takich, które zostają na długo

