Zapraszamy Seniorów na spotkanie z Agatą Ożarowską, przyrodnikiem, podróżniczką i fotografką, które odbędzie się 15.11. br. o godz. 17.00 w Bibliotece Miasta i Gminy Witkowo. W programie spotkania m. in. "Fotoopowieści z himalajskich szlaków" czyli pokaz autorskich diaporam. Poznamy też kunszt uprawy oraz produkcji herbaty w wysokogórskich ogrodach, które Agata Ożarowska odwiedza już od 8 lat. Odbędziemy też podróż do królestwa smaków i aromatów, gdyż opowieściom towarzyszyć będzie degustacja herbat z tego regionu. Będzie to zarazem wędrówka po kole sansary - refleksyjne opowieści o życiu w cieniach i blaskach potężnych Himalajów, przemijaniu i zmieniającym się czasie inspirowane wyprawami do Nepalu oraz spotkaniami z ludźmi na szlaku.
Na Seniorów tego dnia czekają też inne atrakcje przygotowane przez bibliotekę. Bezpłatne zaproszenia na spotkanie do odbioru w bibliotece.

m 111.jpeg