Z głębi serca dziękujemy Czytelnikom za hojność i wsparcie dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu naszych drogich Czytelników, udało się zebrać znaczną ilość maskotek i książek na loterię fantową,  na cele charytatywne. Wasza hojność sprawiła, że wspólnie możemy skierować środki na wsparcie Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy dla najbardziej potrzebujących. Dziękujemy serdecznie każdemu, kto włączył się w naszą inicjatywę, przekazując cenne dary na rzecz loterii, którą prowadzimy od wielu lat. Wasza życzliwość i zaufanie do naszej misji są dla nas nieocenione. Pieniądze z darów, które zbierzemy, zostaną przeznaczone na zakup sprzętu medycznego oraz wsparcie szpitali i placówek medycznych. Dzięki Wam, możemy przyczynić się do poprawy opieki zdrowotnej i życia wielu potrzebujących. W imieniu całej Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy oraz tych, którzy będą korzystać z waszej hojności, pragniemy wyrazić głębokie podziękowania. Wasza dobroczynność stanowi wzór dla innych i inspiruje nas do dalszej pracy na rzecz wspólnego dobra.

Dziękujemy, że jesteście z nami w tej szlachetnej misji.

m img 8303

m img 8286